درباره ما

(( خاکی تر از خاک))

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک در ابتدای سال ۱۳۹۰ با  هدف حمایت از سردار جواد درویش وند (معاون وزرای دفاع دولت نهم و دهم) در انتخابات مجلس نهم طراحی و به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرد.

خاکی تر از خاک- تصویرنسخه قدیمی سایت سردار درویش وند

این پایگاه اطلاع رسانی که با آدرس darvishand.ir و با نام خاکی تر ازخاک در معرض دید بینندگان قرار گرفت و در همان سال با گردآوری اخبار مرتبط با سردار درویش وند و اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های تبلیغاتی ستاد انتخاباتی سردار و همچنین انتشار اخبار روز ایران و جهان و استان لرستان ، نظر بسیاری از مردم عزیز را به خود جلب کرد .

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک با انتشار اخبار مرتبط با سردار درویش وند ، فعالیت های سیاسی و تبلیغات انتخاباتی وی ، توانست نقش عمده ای در معرفی ایشان در انتخابات مجلس نهم ایفاء کند.

پس از پایان انتخابات مجلس نهم، آرای بالا ، قابل توجه، سالم و بی غل و غش سردار درویش وند در انتخابات علیرغم تمام مشکلات موجود در نحوه ی برگزاری انتخابات ، نشان داد که اگر اطلاع رسانی و آگاه سازی به صورت صحیح و در بستر مناسب انجام پذیرد ، مردم هیچ گاه از هدف اصلی خود جهت حضور در انتخابات که همانا انتخاب افراد اصلح و شایسته برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حقوقشان است ، دور نخواهند شد.

آشنایی مردم عزیز با سردار درویش وند ، توانمندی ها ، نیات خیر و  اهداف و برنامه های وی برای استان و شهر ، باعث شد که مردم پس از انتخابات نیز پیگیر اخبار مربوط به ایشان باشند و همین امر  ما را بر آن داشت که فعالیت خود را پس از انتخابات نیز ادامه دهیم .

گردآوری و تکمیل اخبار تخصصی در خصوص سردار درویش وند و همچنین تکمیل اخبار مربوط به حوادث و رویدادهای انتخابات مجلس نهم به عنوان هدف اصلی پایگاه در طول این چند سال مد نظر قرار گرفت که با تلاش فراوان و با یاری خداوند متعال این امر محقق شد.در نسخه ی جدید پایگاه علاوه بر تکمیل اخبار و مطالب ، کار گرافیکی و برنامه نویسی ویژه ای نیز انجام پذیرفته است و امید است مورد رضایت بازدیدکنندگان، حامیان و هواداران سردار قرار گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک در تاریخ بیست و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ به مناسبت عید بزرگ مبعث پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمدمصطفی (صلی الله علیه و آله) ، با رونمایی از نسخه ی جدید به طور رسمی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

خاکی تر از خاک - تصویر سایت سردار درویش وند- سال 1394

ان شاء الله این پایگاه با همدلی و همراهی شما عزیزان بتواند در معرفی این چهره ی ملی و جانباز پرافتخار جنگ تحمیلی به مردم عزیز مؤثر واقع شود. و در آخر یادآوری می کنیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان برای ما حائز اهمیت است ، ما را از این مهم بی بهره نسازید .

با تشکر

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک

۱۳۹۴/۰۲/۲۶

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مؤسسه حقوقی ناصح مشفق است . nasehmoshfegh.ir