درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک در ابتدای سال 1390 با  هدف حمایت از سردار جواد درویش وند (معاون وزرای دفاع دولت نهم و دهم) در انتخابات مجلس نهم طراحی و فعالیت خود را آغاز کرد.

خاکی تر از خاک- تصویرنسخه قدیمی سایت سردار درویش وند

این پایگاه اطلاع رسانی که با آدرس darvishand.ir و با نام خاکی تر ازخاک در معرض دید بینندگان قرار گرفت و در همان سال با گردآوری اخبار مرتبط با سردار درویش وند و اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های تبلیغاتی ستاد انتخاباتی سردار و همچنین انتشار اخبار روز ایران و جهان و استان لرستان ، نظر بسیاری از مردم عزیز را به خود جلب کرد .

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک با انتشار اخبار مرتبط با سردار درویش وند ، فعالیت های سیاسی و تبلیغات انتخاباتی وی ، توانست نقش عمده ای در معرفی ایشان در انتخابات مجلس نهم ایفاء کند.

پس از پایان انتخابات مجلس نهم، آرای بالا ، قابل توجه، سالم و بی غل و غش سردار درویش وند در انتخابات علیرغم تمام مشکلات موجود در نحوه ی برگزاری انتخابات ، نشان داد که اگر اطلاع رسانی و آگاه سازی به صورت صحیح و در بستر مناسب انجام پذیرد ، مردم هیچ گاه از هدف اصلی خود جهت حضور در انتخابات که همانا انتخاب افراد اصلح و شایسته برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حقوقشان است ، دور نخواهند شد.

آشنایی مردم عزیز با سردار درویش وند ، توانمندی ها ، نیات خیر و  اهداف و برنامه های وی برای استان و شهر ، باعث شد که مردم پس از انتخابات نیز پیگیر اخبار مربوط به ایشان باشند و همین امر  ما را بر آن داشت که فعالیت خود را پس از انتخابات نیز ادامه دهیم.

گردآوری و تکمیل اخبار تخصصی در خصوص سردار درویش وند و همچنین تکمیل اخبار مربوط به حوادث و رویدادهای انتخابات مجلس به عنوان هدف اصلی پایگاه در طول این چند سال مد نظر قرار گرفت که با تلاش فراوان و با یاری خداوند متعال این امر محقق شد.در نسخه ی جدید پایگاه علاوه بر تکمیل اخبار و مطالب ، کار گرافیکی و برنامه نویسی ویژه ای نیز انجام پذیرفته است و امید است مورد رضایت بازدیدکنندگان، حامیان و هواداران سردار قرار گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک در تاریخ بیست و ششم اردیبهشت ماه سال 1394 به مناسبت عید بزرگ مبعث پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمدمصطفی (صلی الله علیه و آله) ، با رونمایی از نسخه ی جدید فعالیت خود را به شکل جدی تری ادامه داد.

خاکی تر از خاک - تصویر سایت سردار درویش وند- سال 1394

ان شاء الله این پایگاه با همدلی و همراهی شما عزیزان بتواند در معرفی این چهره ی ملی و جانباز پرافتخار جنگ تحمیلی به مردم عزیز مؤثر واقع شود. و در آخر یادآوری می کنیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان برای ما حائز اهمیت است ، ما را از این مهم بی بهره نسازید .

با تشکر

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی خاکی تر از خاک

1394/02/26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *