بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ قُلِ اللَّـهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاءُ وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَن تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَن تَشَاءُ ۖ بِيَدِكَ الْخَيْرُ ۖ إِنَّكَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ آل عمران ﴿٢۶﴾

کانال خبری پایگاه اطلاع رسانی سردار جواد درویش وند در تلگرام راه‌اندازی شد.
امروز یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ برابر با Sunday, 19 August , 2018 آرزومند بهترین ها برای شما
کد مطلب : 9052
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
ارسال به دوستان

با توجه به روشنفکری ، هوش و درایتی که در وجود شما مردم فهیم حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی و سایر بخش های تابعه سراغ دارم ، مطمئنم که به بهترین وجه مصلحت خویش را تشخیص داده و سرنوشت خود را رقم خواهید زد.

تقدیر و تشکر سردار جواد درویش وند از مردم فهیم حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی و سایر بخش های تابعه
تقدیر و تشکر سردار جواد درویش وند از مردم فهیم حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی و سایر بخش های تابعه


...غلامرضا ترابی :

موفقیت و سربلندی از ان کسانیست که در سخت ترین شرایط سیاسی و اجتمایی همیشه یک راه انتخاب و ادامه مسیر می دهند.چشم دشمناتون کور و همیشه موفق باشی.


...حسام دالوند :

سلام و تهیات الهی”
اینجانب معتقدم بردارمان جناب درویشوند در پیشگاه خداوند به نحو اکمل و اجمل وظیفه شرعی خود راهم در برار نظام و مردم فهیم استان لرستان انجام داده. خدارا سپاس و شاکریم که استان لرستان فرزندانی همچون سردار درویشوند دارد که خودرا وقف نظام و مردم میداند. لذاباتوجه به شناخت بر روی توانمندی و فهم ایشان بنده اطمینان دارم که همچون ادوار گذشته بازوی راستی برای خادمین و نمایندگان دوره دهم مجلس استان لرستان خواهند بود. درپایان محضر هم استانیهای فهیم معروض میدارم که مشارالیه از مهره های مفید نظام در کلان میباشد و قطعأ بازماندن از رقابت انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه خرم آباد برای ایشان موضوعیت سیاسی نداشته و ندارد.


...پیمان :

بنظرم جناب سردار درویشوند باید از حقوق پایمال شده خود که همان حقوق مردم و طرفداران ایشان میباشد به نحو شایسته ای در مراجع قضایی احقاق حق نماید تا دیگر کسی به خود اجازه همچین خنجر از پشت زدنی را ندهد.


...محمد بهاری فر :

سردار عالیقدر …از خداوند متعال آرزوی موفقیت روزافزون و پیروزی در تمام مراحل زندگیتان را دارم.
جنابعالی تمام معیارهای یک نماینده مجلس و حتی فراتر از آن را داشته اید و دارید.حساسیت شما نسبت به حقوق مردم خرم آباد بر هیچکس پوشیده نیست.
منتظر موفقیت و پیشرفت های شما در عرصه سیاسی هستیم.


...حامد :

با سلام واقعا من که تازنده هستم در انتخابات شرکت نخواهم کرد چون کسی بهتر از سردار سراغ ندارم


...ناشناس :

حضورمحترم سرداردرویش وندسلام علیکم.بیانیه شماراخواندم وبسیارمتاثرشدم ازاینکه سرداری دلسوزبنظام ازدورانتخابات بازماندید.بهرحال مصلحت خداونداین بوده انشاالله خداوندبشماتوفیق عنایت بفرمایددرعرصه های دیگرازوجودشمابرای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهرمندشویم. محمدپرهیزکار


...شمس :

بنده در انتخبات خرم آباد شرکت نخواهم کردزیرا هیچ کدام را لایق نمبینم که وقت باارزشم راتلف کنم وانتخابی نادرست انجام دهم


...میثم ابراهیمی :

سلام خنجرازپشت زدن چون میدونستن باوجود سردارجایی درانتخابات ندارن ولی با این کارنسل جوانان خرم ابادی را دوباره آتیش زدن خداخودش جوابشون رومیده. سردارعزیزایشالاهمیشه سالم ودرتمام مراحل زندگی موفق باشید.


...پـــیــــــــام :

سردار درویش وند شانس اول حضور در مجلس بود.
از ایل بالاگریوه و پاپی تنها کسی بودند که شانس حضور در مجلس را داشتند.
مردم خرم آباد از باعث بانی های رد صلاحیت خشمگین خواهند بود،چون با رد فردی با تجربه و کاردان ۴ سال با آینده ی خرم آباد بازی کردند

سؤال * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.