مطالب مشابه

9 Comments

 1. غلامرضا ترابی

  موفقیت و سربلندی از ان کسانیست که در سخت ترین شرایط سیاسی و اجتمایی همیشه یک راه انتخاب و ادامه مسیر می دهند.چشم دشمناتون کور و همیشه موفق باشی.

  پاسخ
 2. حسام دالوند

  سلام و تهیات الهی”
  اینجانب معتقدم بردارمان جناب درویشوند در پیشگاه خداوند به نحو اکمل و اجمل وظیفه شرعی خود راهم در برار نظام و مردم فهیم استان لرستان انجام داده. خدارا سپاس و شاکریم که استان لرستان فرزندانی همچون سردار درویشوند دارد که خودرا وقف نظام و مردم میداند. لذاباتوجه به شناخت بر روی توانمندی و فهم ایشان بنده اطمینان دارم که همچون ادوار گذشته بازوی راستی برای خادمین و نمایندگان دوره دهم مجلس استان لرستان خواهند بود. درپایان محضر هم استانیهای فهیم معروض میدارم که مشارالیه از مهره های مفید نظام در کلان میباشد و قطعأ بازماندن از رقابت انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه خرم آباد برای ایشان موضوعیت سیاسی نداشته و ندارد.

  پاسخ
 3. پیمان

  بنظرم جناب سردار درویشوند باید از حقوق پایمال شده خود که همان حقوق مردم و طرفداران ایشان میباشد به نحو شایسته ای در مراجع قضایی احقاق حق نماید تا دیگر کسی به خود اجازه همچین خنجر از پشت زدنی را ندهد.

  پاسخ
 4. محمد بهاری فر

  سردار عالیقدر …از خداوند متعال آرزوی موفقیت روزافزون و پیروزی در تمام مراحل زندگیتان را دارم.
  جنابعالی تمام معیارهای یک نماینده مجلس و حتی فراتر از آن را داشته اید و دارید.حساسیت شما نسبت به حقوق مردم خرم آباد بر هیچکس پوشیده نیست.
  منتظر موفقیت و پیشرفت های شما در عرصه سیاسی هستیم.

  پاسخ
 5. حامد

  با سلام واقعا من که تازنده هستم در انتخابات شرکت نخواهم کرد چون کسی بهتر از سردار سراغ ندارم

  پاسخ
 6. ناشناس

  حضورمحترم سرداردرویش وندسلام علیکم.بیانیه شماراخواندم وبسیارمتاثرشدم ازاینکه سرداری دلسوزبنظام ازدورانتخابات بازماندید.بهرحال مصلحت خداونداین بوده انشاالله خداوندبشماتوفیق عنایت بفرمایددرعرصه های دیگرازوجودشمابرای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهرمندشویم. محمدپرهیزکار

  پاسخ
 7. شمس

  بنده در انتخبات خرم آباد شرکت نخواهم کردزیرا هیچ کدام را لایق نمبینم که وقت باارزشم راتلف کنم وانتخابی نادرست انجام دهم

  پاسخ
 8. میثم ابراهیمی

  سلام خنجرازپشت زدن چون میدونستن باوجود سردارجایی درانتخابات ندارن ولی با این کارنسل جوانان خرم ابادی را دوباره آتیش زدن خداخودش جوابشون رومیده. سردارعزیزایشالاهمیشه سالم ودرتمام مراحل زندگی موفق باشید.

  پاسخ
 9. پـــیــــــــام

  سردار درویش وند شانس اول حضور در مجلس بود.
  از ایل بالاگریوه و پاپی تنها کسی بودند که شانس حضور در مجلس را داشتند.
  مردم خرم آباد از باعث بانی های رد صلاحیت خشمگین خواهند بود،چون با رد فردی با تجربه و کاردان ۴ سال با آینده ی خرم آباد بازی کردند

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مؤسسه حقوقی ناصح مشفق است . nasehmoshfegh.ir